2017 Lacivert Abiye Modelleri

Özel günlerde giyilen abiyeler pek çok çeşit ile satışa sunulmaktadır. Hepsi birbirinden şık olan abiyeler arasında tercihte bulunabilmek, kararsızlığa düşmeden içinize en çok sineni bulabilmek ise ayrı bir hünerdir. Son yılların gözde rengi lacivert ise bu seçimde abiye alanlara bir anahtar olabilir.

2017 lacivert abiye modelleri günün starı olmak isteyenler için en doğru tercihtir. Zarif ve asil duruşu ile lacivertin insanlar üzerinde bıraktığı etki tartışmasız olarak çok poziftir. Ayrıca bir abiyede kullanılabilecek her detayı kaldırabilen bir renktir. Dekolteler, pencere detayları, derin yırtmaçlar, pullu payet işlemeleri, püsküller, tüller, iri taşlar gibi pek çok detay lacivert abiye modellerinde oldukça hoş durmaktadır. Lacivert bir abiye ile isteseniz de eğreti durmazsınız. Abiyede boya takılmayan bir yapınız var ise lacivert abiyeler genel olarak uzun abiyelerde daha çok tercih edilmektedir. Kuyruk detayı bulunan abiyelerde 2017 yılında raflarda yerini almak için hazır. 2017 lacivert abiye modelleri vücut tipiniz ne olursa olsun koyu tonlu olduğu için gözde siyah renk etkisi yaratarak giydiği kişinin vücut kusurlarını örterek estetik algıyı yüksek tutar.

2017 lacivert abiye modelleri kullanılan kuşak ve şeritlerin minimal dokunuşları ile öne çıkıyor. Özellikle tüllü olan modellerin tül detayı içerisinde olan şeritler göz zevkine daha çok hitap ederek görüntü bütünlüğünü sağlamaktadır. Hoş ve şık bir görüntüye lacivert abiye ile ulaşabilirsiniz.

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir