Bambi Bayan Bot Modelleri

Bambi, bu sezonda alışılmış klasik botların dışına çıkarak farklı renkler ve farklı modeller deniyor ve gerek topuklu gerek düz tabanlı botlar olsun hepsi birbirinden zevkli ve hepsi birbirinden farklı Bambi bayan bot modelleri, göz kamaştırıyor.

Özellikle zincirlerin, yüksek ve kalın topukların kullanıldığı deri modeller oldukça revaçta olmasına rağmen, pembe, turkuaz, mavi, yeşil, mor, kırmızı gibi çeşitli, yüksek tabanlı ve geniş burunlu modeller de oldukça tercih edilmekte.

Özellikle kahverengi ve toprak tonlarının az kullanılması, bu sezonda daha sert siyahların ve farklı renklerin ortaya çıktığını da gösteriyor ve bu sezon kahve tonları ayakkabılarda yok denecek kadar az kullanılıyor.

Çiçek, deri gibi desenler de botlar üzerinde oldukça yaygın kullanılan modellerdir ve bu modeller botlara canlı ve baharı hatırlatan bir hava katmaktadır.

Botların fiyatları pahalı olanları da, ucuz olanları da olmasına rağmen çok uçuk fiyatlara ayakkabı alınacak bir mağaza olmayan Bambi, ürünlerin fiyatları ile orantılı kalite sunuyor ve daima kaliteli ve güvenilir ürünler ortaya koyarak müşterilerin güvenini kazanıyor.

Bot alırken su geçirmez, kolay yıpranmaz, sağlam, uygun fiyatlı ve tarzınıza uygun olanları arıyorsanız fakat nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, Bambi’ye uğramadan bu sezon bot almayı düşünmeyin! Kaliteli bot isteyen, tarz sahibi bayanların bakması gereken ilk nokta olan Bambi, bu sezon her tarz botu sizlere sunuyor.

boot boot boot boot boot

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir