Bershka Bayan Ayakkabı Modelleri

bershka

Bershka, bayan giyiminde ve ayakkabılarında yarattığı farklı ve güzel tarzı ile bu sezonda da ön plana çıkan markalar arasında ve vitrinlerdeki farklı tarzı ile bu sezon sokak modasını tasarımlarına yansıtmış gibi duruyor.Kalın topuklu yüksek botlar, süet ve parlak stilettolar, yüksek tabanlı bilek ayakkabılar, parlak, desenli ya da sade babetler ve sandaletler bu sene yine oldukça revaçta. Bu sebeple Bershka da işini biliyor ve tasarımlarında bu modelleri sıkça kullanıyor ve bunlara uygun deyim yerindeyse ‘vahşi’ model kıyafetler ile sokak modasına sizler için geri dönüş yapıyor. Bu harika tasarımlara bir bakmadan sakın alışverişinizi tamamlamaya çalışmayın çünkü herkes bu botları ve ayakkabıları konuşuyor.

             İstediğiniz kadar ayakkabı almış olun, Bershka’nın büyüleyici derecede güzel yazlık ayakkabıları, spor ayakkabıları ve botları sizlerin gönlünü fethetmek üzere vitrinlerdeki yerini almaya hazırlanıyor ve daha sonbahardan başlayan kalın topuklu bot sevdası, daha uzun bir süre devam edecek gibi duruyor.

             Değişik renklere pek fazla yer vermeyen Bershka, genellikle siyah, hologram ve beyaz gibi tonları ayakkabılarında kullanılıyor ve ayakkabıların renklerine değil modellerine dikkati çekmeyi amaçlıyor.

             Bershka bayan ayakkabı modelleri fiyatları altmış liradan başlayıp iki yüz liraya kadar giden modellerin ucuzu da kaliteli, pahalısı da. Fakat önemli olan fiyat değil diyorsanız, bu sezon birkaç ayakkabı almanızda ve vakti geçmediyse indirimden de yararlanmanızda fayda var.

 

Post Author: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir